شرکت دژدیس

شرکت دژدیس

پروژه

آفت ساخت‌وسازهاي غيرمجاز مدت‌هاست گريبان شهرهاي بزرگ و حتي مناطق خوش‌ آب‌وهواي خارج از شهرها را گرفته است؛ ساختمان‌سازي‌ها و شهرک‌سازي‌هاي فزاينده‌اي که در تضاد با اهداف توسعه پايدار هستند و سلامت و نظم مناطق شهري و روستايي را با خطر مواجه کرده‌اند. به‌راستي منشأ اين دست ساخت‌وسازها کجاست و مقصران شيوع اين پديده شوم و بحران‌زا، چه کساني هستند؟

رئيس اتحاديه مشاوران املاک چندي پيش با بيان اينکه ۹۹ درصد ساخت‌وسازهاي غيرمجاز از طريق رانت انجام مي‌شود، گفت: اتخاذ رويکرد جرم‌انگارانه در اين ارتباط، بازدارنده است و جريمه، چندان در جلوگيري از انجام اين تخلف مؤثر و کارساز نيست.

حسام عقبايي، رئيس اتحاديه صنف مشاوران املاک تهران و ايران، بعد از اين اظهارنظر در گفت‌وگو با «شرق» به رمزگشايي از رانت‌هاي موجود در ساخت‌وسازهاي غيرمجاز پرداخت و تبعات اين رانت‌ها را براي صنعت ساختمان و رکود بازار مسکن، بررسي کرد.

http://otaghasnafeiran.ir/fa/newsagency/1395/20768/

پروژه های دژدیس
درباره ما

شرکت دژدیس در سال 1378 توسط گروهی از مهندسان مجرب تاسیس و با تلاش مستمر در طول سالیان متمادی در اجرای پروژه های عمرانی فراوانی از قبیل سازه های بتنی صنعتی، ابنیه، آموزشی، اداری، بیمارستان، تاسیسات زیر بنائی راه سازی محوطه و انبوه سازی مسکن حضوری فعال داشته است.ما افتخار خدمت به ایران عزیز را سرلوحه عملکرد خود دانسته و در این راستا با توجه به نیاز کشور و نبود سیستم های مدرن ساخت و ساز و اتلاف زمان و مصالح در ساخت ساختمان های سنتی نسبت به استفاده از فن آوری های نوین در احداث بنا پای در راه نهاده ایم.

ادامه...